Relacja z akcji „Gram ciepła dla bezdomnego”

„Każdy bezdomny i ubogi to CZŁOWIEK, który ma swoją GODNOŚĆ”.

Szkolne Koło Caritas nr 85 przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie włączyło się  w szlachetną zbiórkę, która odbywała się we współpracy z parafią pw. Świętej Rodziny  w Tarnowie się pod hasłem: „GRAM CIEPŁA DLA BEZDOMNEGO”.

W terminie 8 -14 listopada 2021 r. zbieraliśmy: czyste i ciepłe kocyki, skarpety i termosy.

Składamy zatem serdeczne podziękowanie wszystkim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom i uczniom, za aktywne włączenie się w akcję oraz  okazane zrozumienie, pomoc  i serce dla osób potrzebujących.

Dziękujemy uczniom:

• z klasy 7 a: Ewelinie Boduch, Wiktorowi Porębskiemu;
  • z klasy 7 c: Karolinie Chruściel, Maksymilianowi Elertowi, Gabrieli Płoskonce, Natalii Szczurek i Zuzannie Tabiś;
  • z klasy 7 d: Wiktorii Małochleb;
  • z klasy 8 d: Kindze Chamielec, Annie  Kłósek i Filipowi Trybie,
  • oraz klasie 8 ac.

Dary zostały przekazane do parafii pw. Świętej Rodziny dla osób bezdomnych.

Opracowanie: Magdalena Szpunar, ks. Dominik Palkij