Rodzic wspiera – młodzież wybiera

Szanowni Państwo

W dniach 24-25 kwietnia, w godz. 16:00-18:00 w ramach „Festiwalu Zawodów” odbędą się warsztaty on-line dla rodziców i opiekunów uczniów klas 7 i 8. Będą to spotkania z doradcami zawodowymi, którzy będą Państwa wspierać w pomocy dziecku w wyborze szkoły ponadpodstawowej.  Szczegółowy program znajdą Państwo poniżej.

Zapraszamy do udziału!

FESTIWAL ZAWODÓW W MAŁOPOLSCE

Rodzic wspiera – młodzież wybiera

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów uczniów kończących szkołę podstawową do wzięcia udziału w warsztatach on-line z doradztwa edukacyjno-zawodowego

24 kwietnia 2024 (środa)

16:00-17:00 Perspektywa rynku pracy / Jak mądrze wspierać dziecko w wyborach edukacyjno – zawodowych?

17:00-18:00 Jak uzyskać indywidualne wsparcie w wyborze zawodu? Jak  zmniejszyć stres związany z egzaminami?

25 kwietnia 2024 (czwartek)

16:00-17:00 Jak sprawnie przejść proces rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej? Co zrobić jeśli dziecko ma dysleksję, dyskalkulię lub inne trudności? Co zrobić, jeśli trzeba będzie zmienić wybór szkoły?

17:00-18:00 Wsparcie uczniów ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi lub zdrowotnymi.

Każdy z warsztatów będzie składał się z wykładów ekspertów oraz części dyskusyjnej podczas której udzielimy odpowiedzi na zadane przez Państwa pytania.

Warsztaty odbędą się on-line pod adresem:

www.festiwalzawodow2024.pl/rodzic

Organizatorem Festiwalu Zawodów jest Województwo Małopolskie

Festiwal realizowany jest w ramach projektu „Zawodowa Małopolska”

finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

Plakat – kliknij