Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z CHŁOPSKĄ SZKOŁĄ BIZNESU

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z CHŁOPSKĄ SZKOŁĄ BIZNESU

W dniu 16 listopada uczniowie klas ósmych mieli okazję zagrać w CHŁOPSKĄ SZKOŁĘ BIZNESU. W trakcie warsztatów mogli sprawdzić swoje kompetencje przedsiębiorcze, negocjacyjne czy handlowe. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję wcielić się w rolę przedsiębiorcy, którego zadaniem było sprzedanie swoich towarów w jak najkorzystniejszej cenie. Uczniowie w sposób aktywny rozwijali umiejętności negocjacyjne oraz strategicznego myślenia. Ćwiczyli nie tylko podejmowanie ryzyka ekonomicznego, ale także tworzenie własnej strategii działania.

Gra „Chłopska Szkoła Biznesu” przeprowadzona została przez Panie: Monikę Włudykę-Ziebę oraz Wiolettę Niewolę z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Magdalena Szpunar

Skip to content