Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z CHŁOPSKĄ SZKOŁĄ BIZNESU

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z CHŁOPSKĄ SZKOŁĄ BIZNESU

W dniu 16 listopada uczniowie klas ósmych mieli okazję zagrać w CHŁOPSKĄ SZKOŁĘ BIZNESU. W trakcie warsztatów mogli sprawdzić swoje kompetencje przedsiębiorcze, negocjacyjne czy handlowe. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję wcielić się w rolę przedsiębiorcy, którego zadaniem było sprzedanie swoich towarów w jak najkorzystniejszej cenie. Uczniowie w sposób aktywny rozwijali umiejętności negocjacyjne oraz strategicznego myślenia. Ćwiczyli nie tylko podejmowanie ryzyka ekonomicznego, ale także tworzenie własnej strategii działania.

Gra „Chłopska Szkoła Biznesu” przeprowadzona została przez Panie: Monikę Włudykę-Ziebę oraz Wiolettę Niewolę z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545