Uczniowie klas ósmych na warsztatach w Izbie Rzemieślniczej

Uczniowie klas ósmych na warsztatach w Izbie Rzemieślniczej

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości z inicjatywy szkolnego doradcy zawodowego Pani Magdaleny Szpunar uczniowie klas ósmych odwiedzili Izbę Rzemieślniczą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie.

W czasie wizyty mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły oraz wzięli udział w ciekawych prezentacjach i warsztatach. Prezentację dla uczniów przedstawiła Wioletta Niewola- doradca zawodowy z WUP w Krakowie ZZ Tarnów.

Dziękujemy gospodarzom za bardzo ciekawe spotkanie.

Dowiedz się, czym jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – link.

Adam Wojerz

fot. Dorota Sudoł, Magdalena Szpunar i Adam Wojerz

filmik z wybuchu samochodowej kurtyny powietrznej

filmik – Dorota Sudoł

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545