Wielka zbiórka produktów dla dzieci z Afryki

Wielka zbiórka produktów dla dzieci z Afryki

W dniach od 29.05 do 6.06.2022 r. również w naszej szkole prowadzona była Wielka zbiórka produktów dla dzieci z Afryki. Dary materialne tj.  galaretki, budynie, kisiele, cukierki, lizaki, herbatniki oraz zupki instant zostaną przekazane na rzecz dzieci z Afryki, zamieszkujących w Beninie, gdzie swoją posługę misjonarską pełni ks. Paweł Jakób. Akcja odbywała się we  współpracy z Niepubliczną Szkołą Podstawową Nr 19 w Tarnowie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim drogim darczyńcom oraz wolontariuszom, którzy pomagali podczas segregowania i liczenia darów J

Darczyńcy, którzy przekazali słodkie dary dla dzieci w Benine to:

  • 8ac: Adrian Dziubak, Patryk Kaczmarek, Nikola Krawiec,
  • 8b: Milena Dembicka, Emma Franas, Jakub Gacek, Julia Śledź, Daria Nytko
  • 8d: Kinga Chamielec, Katarzyna Duran, Anna Kłósek, Filip Stanek, Filip Tryba, Patryk  Witos
  • 7b: Julia Milówka, Emilia Stasiak
  • 7c:  Zuzanna Tabiś
  • 6b: Amelia Bardowska, Mateusz Dziubak, Andrzej Szymanowski
  • 5a:  Filip Kieć, Michał Podraza
  • 4b: Milena Czabańska, Julia Piekielniak
  • 2a: Anna Zakrzewska.

Podziękowanie dla szkoły: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5105824276173055&set=pcb.5105826036172879

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545