Witamy po wakacjach!

Witamy po wakacjach!

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

Wszyscy chętni uczniowie i nauczyciele uczestniczyli we Mszy Świętej w kościele xx. Misjonarzy.

Uczniowie klas I zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego i przemówieniu Pani Dyrektor Andżeliki Pach zabrzmiał pierwszy dzwonek, a po nim odbyły się krótkie spotkania z wychowawcami.

Natomiast uczniowie klas II-VIII spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów w nauce i spokojnego roku szkolnego!

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545