PÓŁKOLONIA 2022r.

PÓŁKOLONIA 2022r.

Dyrekcja Szkoły informuje, że półkolonia letnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie zostanie zorganizowana w terminie:  27.06.2022– 08.07.2022

Odpłatność rodziców za udział jednego dziecka w turnusie wynosić będzie 580 zł. 

Dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny obowiązuje odpłatność w wysokości mniejszej o 10% od podstawowej odpłatności (522 zł).

Rejestrowanie wniosków odbędzie się drogą elektroniczną

Półkolonie przeznaczone są dla uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych (w pierwszej kolejności, tj. w rejestracji elektronicznej przyjmowani będą uczniowie klas od I do VI),  którzy posiadają adres zamieszkania na terenie miasta Tarnowa lub uczęszczają do szkoły mającej siedzibę na terenie miasta Tarnowa. W miarę wolnych miejsc przyjmowani będą uczniowie, którzy nie zostali zapisani w rejestracji elektronicznej oraz uczniowie klas od VII do VIII, którzy posiadają adres zamieszkania na terenie miasta Tarnowa lub uczęszczają do szkoły mającej siedzibę na terenie miasta Tarnowa.

Organizatorzy zapewniają opiekę w godz. 700 – 1600, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz atrakcyjny program zajęć.

ZARZĄDZENIE NR 168/2022 PREZYDENTA MIASTA TARNOWA

Rejestracja kandydatów na uczestników półkolonii, o których mowa w ust. 2 pkt a, odbywać się będzie za pomocą systemu elektronicznego „System VEdukacja Nabór: Półkolonie”, dostępnego na stronie http://edunet.tarnow.pl/pl/sp_wyp/sp_wyp/wypoczynek w terminie od godziny 8.00
w dniu 20 kwietnia 2022 r. do godziny 15.00 w dniu 21 kwietnia 2022 r.

Link do TURNUSU 1 na półkolonie w Szkole Podstawowej Nr 1 –

https://zlobki.vulcan.net.pl/turnus1

O wstępnym zakwalifikowaniu ucznia na półkolonie, opiekunowie prawni zostaną zawiadomieni drogą elektroniczną na adres email podany w formularzu rejestracyjnym w terminie do 26 kwietnia 2022 r.

W terminie do 9 maja 2022 r. do godziny 14.00 opiekunowie prawni dzieci wstępnie zakwalifikowanych składają następujące dokumenty osobiście lub przesyłają skany tych dokumentów drogą elektroniczną (e-mail) do szkoły, która została wskazana w formularzu rejestracyjnym:

a) podpisany egzemplarz wniosku, który został złożony w systemie elektronicznym,

b) kopia Karty Tarnowskiej Rodziny – jeśli taką Kartę dana rodzina posiada,

c) wypełniona karta kwalifikacyjna – formularz do pobrania z systemu elektronicznego,

d) dowód wpłaty opłaty za udział w półkolonii.

Niedostarczenie dokumentów w terminie, skutkuje wykreśleniem dziecka z listy uczestników danej półkolonii.

Wykaz półkolonii objętych naborem elektronicznym – pobierz

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545