Wycieczka klasy 2c

14 czerwca uczniowie z klasy 2 c zwiedzili skansen archeologiczny ,,Karpacka Troja” w Trzcinicy oraz uczestniczyli w słodkich warsztatach organizowanych przez Pijalnię Czekolady w Korczynie.

Podczas zwiedzania skansenu dzieci miały okazję poznać zabawy dawnych Słowian, podziwiać piękną panoramę z wieży widokowej oraz zwiedzić muzeum.

W Korczynie uczniowie zapoznali się z procesem powstawania prawdziwej czekolady oraz uczestniczyli w degustacji słodkich wyrobów z czekoladowej manufaktury.

Anna Pędrak