Wyniki konkursu ”Bezpieczny i zdrowy wypoczynek zimowy”

W marcu został rozstrzygnięty  konkurs plastyczny pt. „Bezpieczny i zdrowy wypoczynek zimowy”, zorganizowany przez wychowawców świetlicy we współpracy z p. Magdaleną Szpunar.

Zadaniem uczniów było wykonanie dowolnymi technikami plastycznymi prac przedstawiających aktywny, zdrowy oraz bezpieczny  zimowy wypoczynek wśród dzieci.

Do konkursu przyłączyli się również uczniowie ze Szkolnego Wolontariatu, którzy  z inicjatywy p. Magdaleny Szpunar wykonali prace w ramach akcji plakatowej „Bezpieczne ferie 2024”.

Celem konkursu było inspirowanie twórczości artystycznej uczniów, propagowanie różnorodnych technik plastycznych jako środka własnej  wypowiedzi artystycznej oraz zwrócenie uwagi na popularyzowanie zdrowego, aktywnego oraz bezpiecznego zimowego odpoczynku.

Powstały kolorowe oraz oryginalne prace plastyczne. Jury oceniając prace brało pod uwagę  pomysłowość, staranność i samodzielność  wykonania  oraz  wrażenie estetyczne konkursowych prac.

Oto wyniki konkursu:

• I miejsce: Gabriela  Januś kl. III A i Aurora Wójcik kl. IV B
  • II miejsce: Helena Pomorska kl. II A
  • III miejsce: Weronika Tomaszek  kl. II C i Anna Witkowska kl. II A
  • Wyróżnienie: Julia Kunecka kl. I A, Wiktor Podemski  kl. II B, Kamil Kloc i  Mkołaj Sadko kl. III A.

Wyniki akcji plakatowej „Bezpieczne ferie 2024”:

• I miejsce:  Jędrzej Kupczyk kl. VII C
  • II miejsce: Patryk Tyrka kl. VIII A
  • III miejsce: Zuzanna Kukułka kl. VIII A
  • Wyróżnienia: Dawid Gałecki kl. VIII A i Wiktor Stelmach kl. VIII A.

Laureaci konkursu i akcji plakatowej oraz  uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Zwycięzcom  konkursu i osobom wyróżnionym bardzo serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Małgorzata Fal