XXIV Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

XXIV Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

W dniu 28 lutego 2017 r. odbył się szkolny etap XXIV KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW organizowanego przez I LO w Tarnowie. Wzięło w nim udział 17 uczniów klas I-III. Rozwiązywali oni test znajomości słownictwa, gramatyki i rozumienia tekstów pisanych na poziomie FCE. Do etapu międzyszkolnego,  zakwalifikowała się Maria Stanczykiewicz z kl. II bg. Gratulujemy i życzymy sukcesu w etapie międzyszkolnym, którego część pisemna rozegrana zostanie w I LO w dn. 21 marca b.r.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545