Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Z tej okazji mogliśmy uczestniczyć we Mszy Św. w kościele xx. Misjonarzy. Uczniowie klas II-VII spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa, a najlepszym (średnia ocen co najmniej 5,0 i wzorowe zachowanie) także nagrody książkowe oraz nagrody i dyplomy za różne konkursy i akcje zorganizowane w tym roku szkolnym.

Uczniowie klas VIII zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie wzięli udział w uroczystości zakończenia Szkoły. Przekazali Sztandar Szkoły młodszym kolegom, złożyli ślubowanie, a następnie p. Dyrektor Andżelika Pach wraz z wychowawcami wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia Szkoły, pamiątki i nagrody książkowe.

Absolwenci, którzy reprezentowali Szkołę w zawodach sportowych otrzymali pamiątkowe medale, a członkowie Samorządu Szkolnego – upominki.

Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji!

fot. Marzena Płaneta i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545