Zaproszenie na podsumowanie projektu „Dzień dobra”

Zaproszenie na podsumowanie projektu „Dzień dobra”

Zapraszamy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego – 24 kwietnia 2022 r. na Mszę Świętą o godzinie 11.00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Tarnowie na podsumowanie projektu „DZIEŃ DOBRA”.

Plan działań:

  • W dniach od 20.04 do 23.04.2022 r. – Przygotowanie gazetki do kościoła (we współpracy ze szkolnym plastykiem Panią Katarzyną Rak oraz wolontariuszami).
  • Prezentacja gazetki w kościele w dniach od 19.04 do 24.04.2022 r. przedstawiającej zrealizowane działania charytatywne w wolontariacie SKC.
  • 24.04.2022 r. – Przygotowanie na niedzielną Mszą Świętą prezentacji multimedialnej nt. działalności Szkolnego  Koła Caritas w SP1 w ramach realizacji Projektu „Dzień Dobra” (we współpracy ze szkolnym informatykiem Panią Beatą Rynkar oraz wolontariuszami).
  • 24.04.2022 r. – Przygotowanie na niedzielną Mszę Świętą Pieśni Chóru szkolnego Allegretto tematycznie związanych z Miłosierdziem Bożym, miłością bliźniego i nadzieją tj.: „Wielkie są dzieła Twej Miłości Panie”, „Bo jak śmierć potężna jest Miłość”, „Światłem i zbawieniem mym” (we współpracy z nauczycielem muzyki Panią Joanną Stępień). Prezentacja nagranych pieśni nastąpi po projekcji prezentacji multimedialnej oraz podczas spotkania w salce.
  • Po Mszy Świętej – zbiórka do puszek na cele wyznaczone w tym dniu przez Caritas.
  • Spotkanie z wolontariuszami i zaproszonymi gośćmi w sali Świętego Wincentego – integracja, wymiana doświadczeń, poczęstunek. (Możliwość wyświetlenia powtórnego prezentacji multimedialnej wraz z omówieniem).

Serdecznie zapraszamy!

Opiekun Szkolnego Koła Caritas w Szkole Podstawowej  Nr 1 w Tarnowie im. Klementyny Hoffmanowej – Magdalena Szpunar.

Asystent  Szkolnego Koła Caritas w Szkole Podstawowej  Nr 1 w Tarnowie im. Klementyny Hoffmanowej – ks. Dominik Palkij.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545