3 medale w tenisie stołowym

3 medale w Półfinale Województwa Małopolskiego w tenisie stołowym.

Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym rozgrywanym w naszej Szkole w dniach 21-22 marca 2023r.

Złotymi medalistkami zostały: Emilia Świątek i Julia Milówka. Srebrny medal wywalczyła Maja Świątek. Pozostali nasi zawodnicy zajęli odpowiednio miejsca:

• Natalia Szczurek XIII
  • Igor Kukułka XVII-XVIII
  • Maksymilian Kieroński XVII-XVIII
  • Miłosz Bień XIII
  • Oliwier Osmański XVII

Ponadto nasze drużyny w składzie: Emilia Milówka, Kowalska Aleksandra i Olivvia Grochowski oraz Maksymilian Kieroński i Igor Kukułka zajęły odpowiednio V i VII miejsce w ramach Igrzysk Dzieci.

Wszystkie Nasze trzy medalistki będą reprezentować naszą Szkołę w finałach wojewódzkich, które odbędą się w nowym Targu i Limanowej.

Życzymy połamania rakietek!!!!!

Adam Kieroński