Warsztaty fryzjerskie

Warsztaty fryzjerskie

W dniu dzisiejszym za oknem widać,  pogoda mniej radosna, ale w naszej szkole zawitała Wiosna.  Gdzie Ona zapytasz. Już odpowiem. Zakwitła w fryzurach i splotach na  głowie. Gdzie to było zapytasz. W naszej szkole podstawowej. Na warsztatach fryzjerskich pt. „Mam wiosnę na głowie”.

W dniu 27 marca nasze uzdolnione  uczennice z klas 8 uczestniczyły w warsztatach fryzjerskich pt. ” Mam wiosnę na głowie „. Przybyła na zaproszenie szkolnego  doradcy zawodowego Pani Magdalena Heinz-Skrabot z Zespołu Szkół Niepublicznej w Tarnowie (nauczyciel praktycznej nauki zawodu) zapoznała  uczestniczki ze  specyfiką  zawodu fryzjera nie tylko w formie teoretycznej,  ale również praktycznej.

Warsztaty fryzjerskie poprzedziło wykonanie przez uczniów pięknych kolorowanek tematycznie związanych z wiosną i jej kolorami we współpracy z biblioteką szkolną.

Opracowanie tekstu i zdjęcia: Magdalena Szpunar – doradca zawodowy w SP1

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545