Barometr zawodów 2022

W dniach od 23.05 do 3.06.2022 r. uczniowie klas 5a, 5b, 6a oraz 7a i 7b mieli okazję do zaprezentowania swoich zdolności plastycznych biorąc udział w konkursie pt. BAROMETR ZAWODÓW 2022.

Konkurs miał na celu również zaprezentowanie zawodów poszukiwanych na tegorocznym rynku pracy oraz poszerzenie wiedzy na ten temat.

Więcej na stronie  www.barometrzawodow.pl/

Prace uczniów, które zostały zaprezentowane na ściennych tablicach usytuowanych na II p. w szkolnym budynku B.

Poniżej lista uczniów, których prace zostały wyróżnione w konkursie zawodoznawczym BAROMETR ZAWODÓW 2022:

• Julia Milówka, 7b
  • Oliwia Świtek, 5a
  • Kacper Ludwa, 7a
  • Aleksandra Sasak, 5a
  • Paulina Kołtun, 6a
  • Zuzanna Kukułka, 6a
  • Miłosz Podraza, 7a
  • Łucja Kawula, 7b
  • Nikola Jucha, 7b
  • Patrycja Smoszna, 7a
  • Kamil Pudło, 7a