Dni Otwarte II LO w Tarnowie

Dni Otwarte II LO w Tarnowie

 Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie zwraca się z prośbą o poinformowanie uczniów klas ósmych oraz ich rodziców o organizowanych dniach otwartych naszej szkoły, które odbędą się w dniach 10 – 15 maja 2021 za pomocą komunikatora Google Meet.
Organizowane w tych dniach spotkania mają na celu prezentację oferty szkoły, ale także będą doskonałą okazją do przeprowadzenia rozmów z kadrą pedagogiczną oraz uczniami. Zapraszamy!!!
Równocześnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły, która znajduje się w zakładce: Rekrutacja 2021/2022 na stronie http://ii-lo.tarnow.pl/, a także na InstagramieFacebooku oraz w serwisie YouTube.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545