Drodzy nauczyciele, pracownicy, uczniowie, rodzice i przyjaciele Szkoły!

Zakończyliśmy kolejny rok, rok, w którym kolejny raz musieliśmy zmierzyć się z nową edukacyjną rzeczywistością realizując naukę zdalną, hybrydową oraz organizując wsparcie dla dzieci w związku z sytuacją na Ukrainie.

Dzięki zaangażowaniu i współpracy całej społeczności szkolnej   udało nam się sprostać nowym okolicznościom.

Za pracę, trud i wsparcie w roku szkolnym 2021/2022 wszystkim nauczycielom, pracownikom serdecznie dziękuję i gratuluję sukcesów.

Drodzy uczniowie!

„Nauka jest jak podróż, która trwa całe życie”

Mijający rok szkolny zakończyliście bogatsi o nową wiedzę. Cieszcie się tym zdobytym z Hoffmanówką kapitałem, podobnie jak ja cieszę się, że mogłam przyczynić się do poszerzenia waszych horyzontów.

Zasłużyliście na wspaniały odpoczynek. Wykorzystajcie ten czas mądrze i pamiętajcie o bezpieczeństwie byście mogli wrócić do szkoły 1 września 2022 roku i dzielić się z nami swoimi doświadczeniami.

W podróży z Hoffmanówką towarzyszyli i wciąż towarzyszą Wam, Wasi kochani rodzice, którym również chciałabym podziękować za serdeczną współpracę i wsparcie w minionym roku szkolnym.

Wszystkim życzę udanego wypoczynku!

Andżelika Pach

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie