Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października br. obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystej akademii spotkali się  uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 oraz  emerytowani nauczyciele.
Pan Dyrektor złożył wszystkim czynnym i emerytowanym nauczycielom życzenia, a także wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wśród nagrodzonych znalazły się uczące w gimnazjum:  p. Lucyna Gawenda, p. Małgorzata Pałucka, p. Joanna Stępień, p. Zofia Wrona-Kubik, p. Bernadetta Rynkar  oraz p. Magdalena Szpunar.
Nagrody Prezydenta Miasta, które zostały wręczone podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej,  otrzymały w tym roku: p. Anna Kopeć, p. Beata Wyroba oraz p. Marzena Żmuda, zaś Srebrne Medale za długoletnią pracę otrzymały: p. Lucyna Gawenda i p. Renata Urjasz.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.
Uczniowie klas I Gimnazjum nr 1 złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar Szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie I b gimnazjum pod kierunkiem p. Renaty Urjasz. Oprawę muzyczną zapewnił Chór Szkolny „Allegretto” prowadzony przez p. Joannę Stępień.
Na zakończenie Samorząd Szkolny szkoły podstawowej ogłosił wyniki konkursów zorganizowanych z okazji Dnia Nauczyciela. Bezapelacyjnym zwycięzcą we wszystkich kategoriach okazał się ksiądz Mikołaj Żebrowski, a w kategorii „chodząca sprawiedliwość” także p. Grażyna Klimowicz. Gratulujemy!!!
Zobacz zdjęcia z uroczystości.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545