Dzień kariery z humorem

Dzień kariery z humorem

W ramach obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w imprezie „Dzień kariery z humorem”, zorganizowanej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Tarnowie. Uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny, na który składały się: recytacja wiersza, prezentacja wierszowanych zagadek i rebusów graficznych o tematyce zawodoznawczej oraz quiz dotyczący dawnych zawodów. Największy aplauz publiczności wzbudził pokaz gimnastyczny w wykonaniu niezwykle uzdolnionej uczennicy naszej szkoły – Dominiki. Za swoje występy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez p. M. Żmudę i E. Sułkowską.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545