Dzień otwarty dla Przedszkola nr 34

Dzień otwarty dla Przedszkola nr 34

16 lutego naszą szkołę odwiedziły sześciolatki z Przedszkola Publicznego nr 34, które wzięły udział w specjalnie przygotowanych zajęciach w ramach Dnia Otwartego. Dzieci z grup „Misie”, „Myszki” i „Kotki” uczestniczyły w zabawie z chustą animacyjną i zajęciach sportowych, w zajęciach kulinarnych, podczas których przygotowały pyszne ciasteczka oraz zajęciach angielsko-informatycznych. Odwiedziny zakończyły się wspólnymi zdjęciami.

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Patrycja Sikorska, Beata Karpała

oraz Panie Wychowawczynie z PP 34 – Wioleta Kajmowicz i Renata Szczerbak

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545