Warsztaty z programowania

Warsztaty z programowania

Dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną z klasy 2a, 2b oraz 3b miały okazję uczestniczyć w warsztatach z programowania, które przeprowadził p. Łukasz Jachym – nauczyciel z Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie. Podczas zajęć dzieci w sposób kreatywny zapoznawały się ze światem małych robotów, ucząc się przy tym współpracy, logicznego myślenia, a przede wszystkim podstawowych zasad wizualnego programowania Ozobota. W trakcie warsztatów uczniowie korzystali z platformy Ozoblockly. 

Katarzyna Kamińska

fot. Katarzyna Kamińska i Magdalena Kamińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545