Dzień Otwarty – doradztwo zawodowe

Dzień Otwarty – doradztwo zawodowe

Podczas Dnia Otwartego Szkoły 7 marca b.r. dzieci na zajęciach z doradztwa zawodowego miały okazję wybrać swój przyszły zawód zawód. Wykonywały kolorowanki na temat wybranego przez siebie zawodu oraz układały puzzle. Zawody wskazywane przez dzieci to: fryzjer, ogrodnik, pielęgniarka, elektryk, piłkarz czy baletnica. Przybyłe dzieci wraz z rodzicami mogli również posłuchać tekstów o zawodach, które czytane były przez przemiłe wolontariuszki z klasy 7b, 8a i 8b.

Opracowanie i zdjęcia: Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545