ERASMUS + na lata 2021-2027

ERASMUS + na lata 2021-2027

Szanowni Państwo!

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła (jako jedna z dwóch tarnowskich szkół) uzyskała akredytację w kategorii „Edukacja szkolna” w ramach programu Erasmus+ na lata 2021–2027.
Uzyskanie akredytacji to efekt ogromnej pracy wykonanej przez nauczycieli p. Marzenę Żmudę oraz p. Sylwię Szafarz-Zakrzewską. Dużą rolę odegrało również zaangażowanie Dyrekcji Szkoły. Opracowany wniosek konkursowy uzyskał wysoki wynik w ogólnej klasyfikacji.

Akredytacja jest traktowana jako bilet wstępu dający możliwość uczestnictwa w programie. Przyznanie Akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnością w ramach programu Erasmus, a opisane cele i działania zapewnią uczestnikom projektu możliwość mobilności edukacyjnej, zdobywanie doświadczenia, podnoszenie kompetencji językowych oraz przyczynią się do rozwoju placówki.
Program Erasmus+ od wielu lat umożliwia uczniom i nauczycielom udział w wartościowych projektach. Proces przyznawania akredytacji jest pierwszym działaniem uruchomionym przez Komisję Europejską, mającym na celu ułatwienie składania wniosków o dofinansowanie w unijnym programie Erasmus+ na lata 2021–2027. Dzięki temu będziemy mogli realizować projekty we współpracy z partnerami z całej Europy.

GRATULUJEMY SUKCESU!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545