Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji nauczyciele języków obcych zorganizowali  konkurs na najciekawiej zaprezentowaną postać historyczną lub współczesną pochodzącą z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji. W konkursie udział brało 2-3 uczniów z każdej klasy. Mieli oni za zadanie ucharakteryzować się oraz krótko przedstawić w ojczystym języku wylosowanej przez siebie postaci, zaś społeczność uczniowska, Dyrekcja i nauczyciele ocenili, kto najlepiej wcielił się w swoją rolę. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością w kreacji swoich postaci, jednak największe uznanie publiczności uzyskali:
•Nadia Wawrzon z kl. II a (w roli Kate Middleton) – I miejsce
•Wioletta Staszczyk z kl. III a (w roli Alberta Einsteina) – II miejsce
•Klaudia Wróbel z kl. I b (w roli Coco Chanel) oraz Jakub Mikłasz z kl. I a (w roli Thomasa Müllera) – ex aequo III miejsce.
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas najbliższego apelu.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545