Festiwal Zawodów 2023

Festiwal Zawodów 2023

W dniu 26 kwietnia uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami i doradcą zawodowym brali udział w w jubileuszowym, bo X Festiwalu Zawodów w Krakowie. Na odwiedzających nowoczesną halę EXPO czekały profesjonalnie przegotowane pokazy tj.150 Zawodów z ponad 80 szkół oraz służby mundurowe i doradcy zawodowi. Uczniowie mogli zapoznać się nie tylko z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych, lecz także porozmawiać ze starszymi kolegami i koleżankami kształcącymi się w różnych zawodach.

Na targach mieliśmy również możliwość osobistego spotkania ze znanymi prezenterami telewizji polskiej, którzy przeprowadzali wywiady z wystawcami oraz prowadzili Quiz wiedzy o Małopolsce.

Zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z wyjazdu grupy uczniów z klas 8a, 8b, 8c oraz 8d.

Linki do filmowej relacji z Festiwalu Zawodów 2023:

https://zawodowa.malopolska.pl/festiwal-zawodow/fz-2023/ogladaj-festiwal-zawodow-2023-live-z-26-04-w-godz-od-10-00-do-13-00

https://zawodowa.malopolska.pl/festiwal-zawodow/fz-2023

Opracowanie: Magdalena Szpunar – doradca zawodowy.

fot. Magdalena Szpunar i Beata Rynkar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545