Finał akcji pomocy pt. „ Pola nadziei ” dla Tarnowskiego Hospicjum Domowego

Finał akcji pomocy pt. „ Pola nadziei ” dla Tarnowskiego Hospicjum Domowego

Według przyjętego we wrześniu harmonogramu zrealizowaliśmy  następujące przedsięwzięcia charytatywne :

– 21 październik 2014 – rozpoczęcie akcji pomocy THD- sadzenie cebulek żonkili przed szkołą oraz podanie harmonogramu działań
(Zobacz na  wcześniejsze informacje  w zakładce >WOLONTARIAT< gdzie zostały opublikowane  zdjęcia z akcji sadzenia żonkili przed naszą szkołą przeprowadzonej w dniu 21 października 2014 r.) W przedsięwzięciu tym uczestniczyli  uczniowie i uczennice  klasy III a  oraz III b. Sadzenie cebulek tych kwiatów było elementem akcji wspierającej Tarnowskie Hospicjum Domowe- pt.  „Pola Nadziei”.

-W kwietniu 2015 r.-  rozpoczęcie oficjalnej akcji w szkole tj. przypomnienie przez wolontariuszy celu i terminu trwania akcji oraz wykonanie gazetki ściennej oraz przygotowanie we współpracy uczennicami z klasy II b- filmu promującego idee wolontariatu SKCaritas.

– 19 kwietnia 2015 r.- udział chętnych uczniów w  zbiórce przed kościołem parafialnym pw. Świętej Rodziny w Tarnowie po Mszy Świętej .

Przekazanie zdobytych funduszy w kwocie 256.84 złote na pomoc dla Tarnowskiego Hospicjum Domowego w Tarnowie w ramach udziału wolontariatu szkolnego w ogólnopolskiej akcji pt. „ Pola Nadziei 2015”

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  WOLONTARIUSZOM

>>>> Zobacz fotogalerię ze zbiórki:

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545