Wizyta uczniów klas trzecich w CKZiU na Dniach Otwartych

Wizyta uczniów klas trzecich w CKZiU na Dniach Otwartych

W dniu 28.04.2015 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie  odbył się „Dzień  Otwarty” szkoły.
Wydarzenie było okazją , zwłaszcza dla gimnazjalistów klas trzecich do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły na rok 2015/2016.
Podczas wizyty mięliśmy okazję do:
– zwiedzania sal lekcyjnych,
– pracowni do praktycznej nauki zawodu,
– biblioteki  oraz sali gimnastycznej
– a także dobrze wyposażonych  warsztatów szkolnych.
Gospodarze CKZiU zorganizowali liczne ciekawe zajęcia dla odwiedzających. Wśród nich znalazł się  wspaniały pokaz  mody i fryzur przygotowany przez nauczycieli i uczestników KKZ w zawodzie fryzjer z udziałem podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej   w Tarnowie.
Zainteresowaniem przybyłych uczniów cieszyła się również wystawa zdjęć „Tarnów wczoraj i dziś” pozwoliła przenieść nam się w czasie. Pod hasłem „Matematyka nie taka zła jak mówią” przeprowadzono gry i zabawy matematyczne. Na parkingu szkoły zaprezentowano pokaz prawdziwych motoryzacyjnych perełek, pokaz kowalstwa artystycznego oraz metod spawania.
Przeprowadzono również zajęcia profilaktyczne „Pierwsza pomoc ratuje życie” z udziałem słuchaczy Policealnej Szkoły dla Dorosłych Nr 3 o profilu opiekun medyczny. Dzień Otwarty  CKZiU w Tarnowie-Mościcach cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży gimnazjalnej.
Gimnazjaliści, poprzez przygotowane stanowiska mogli bliżej poznać specyfikę prezentowanych zawodów i dokonać słusznego wyboru.

>>>>Zobacz relację fotograficzną z Dni Otwartych w CKZiU
:

Opracowanie: Magalena Szpunar – Szkolny doradca zawodowy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545