I miejsca w konkursach ekonomicznych

I miejsca w konkursach ekonomicznych

W dniu 18 maja b.r. miało miejsce podsumowanie projektu „Obserwatorium Ekonomiczne Uczniów Tarnowskich Szkół Podstawowych”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy VI b, którzy zwyciężyli w obydwu konkursach.

I miejsce w konkursie na najciekawszy lapbook o tematyce ekonomicznej zajęła Justyna Gołąb, a  Natasza Płaneta otrzymała wyróżnienie.

Drużyna w składzie: Justyna Gołąb, Gabriela Kozioł i Dominik Kasperek okazała się być bezkonkurencyjna w Turnieju Obserwatorów Ekonomicznych.

Gratulujemy!

Sylwia i Jarosław Zakrzewscy

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545