Kiermasz kartek świątecznych

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia świetlica szkolna zorganizowała w naszej szkole  kiermasz kartek świątecznych, który odbył się w dniach od 14 do 16 grudnia.

Kartki bożonarodzeniowe zostały wykonane na zajęciach plastycznych przez wychowanków naszej świetlicy pod kierunkiem nauczycieli. W czasie wykonywania kartek dzieci rozwijały swoje umiejętności plastyczno-manualne, pracując zespołowo lub indywidualnie.

Kartki wykonano różnymi technikami plastycznymi i ozdobiono według inwencji twórczej uczniów świątecznymi i zimowymi motywami.

Każda kartka zawierała piękne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Małgorzata Fal

fot. Monika Dalczyńska-Loraj i Małgorzata Fal