Konferencja „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”

Konferencja „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”

W dniu 23 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konferencji naukowej na temat „Ofiary Katynia z Ziemi Tarnowskiej”. Konferencja odbyła się w Sali Lustrzanej, a jej organizatorem było Gimnazjum Nr 11 im. Romana Brandstaettera w Tarnowie. W czasie konferencji uczniowie mieli okazję wysłuchać wspomnień członków rodzin ofiar zbrodni stalinowskich (Pana Henryka  Słomki-Narożańskiego) oraz wykładu historyka  – Pana Zbigniewa Gomoły – na temat ” Mój Katyń – odkłamywanie historii”.
Konferencję uświetniła katyńska poezja śpiewana przez barda i kompozytora Pana Bogusława Diducha.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545