Spotkanie z podróżnikiem

Spotkanie z podróżnikiem

W ramach  realizacji projektu Erasmus + „Od pasji do zawodu” w dniu 21 marca 2017 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z podróżnikiem. Pan Marcin Janik w ciekawy sposób  przybliżył uczniom państwo Chiny i specyfikę tego kraju. Gimnazjaliści mieli szansę nie tylko rozwinąć swoją wiedzę geograficzną ale także dowiedzieć się w jaki sposób swoją pasję zamienić na wykonywany zawód. Główna myśl spotkania czyli powiązanie pasji i zamiłowań z zawodem to motto i myśl przewodnia realizowanego w naszej szkole projektu.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545