Konkurs matematyczny w języku angielskim.

Konkurs matematyczny w języku angielskim dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego Everything is a number w roku szkolnym 2019-2020

Dnia 22 stycznia 2020 roku dziesięcioro uczniów z klas 7 i 8 naszej szkoły wzięło udział w  etapie szkolnym konkursu matematycznego „Everything is a number”, organizowanego  przez  III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Krakowie. Uczniowie zmagali się z zestawem zadań w języku angielskim.

Konkurs Everything is a number jest kierowany do uczniów szkół podstawowych zainteresowanych tematami i zagadnieniami wykraczającymi poza treści podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Konkurs organizowany jest  w formie trzystopniowych zawodów:

1)        I stopień – etap szkolny,

2)        II stopień – etap rejonowy,

3)        III stopień – etap wojewódzki.

Etap szkolny odbywał się będzie w macierzystych szkołach uczniów. Na etapie szkolnym uczestnicy konkursu będą rozwiązywali tylko zadania zamknięte.

Etap rejonowy odbywał się będzie w wersji elektronicznej. Na platformie moodle uczniowie będą rozwiązywać krzyżówkę i zadania zamknięte.

Etap wojewódzki odbędzie się w siedzibie organizatora. Uczniowie zakwalifikowani do tego etapu będą rozwiązywali zadania otwarte.

Gratulujemy odwagi i życzymy sukcesów.