Noc w kopalni

Noc w kopalni

Przed samymi feriami zimowymi, 23 stycznia duża grupa uczniów klas I-VIII wraz z p. Dyrektorem Adamem Kierońskim, wychowawcami i rodzicami wybrała się na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni.

Podczas zwiedzania wzbogaconego ciekawymi efektami multimedialnymi, uczniowie zapoznali się z tradycjami wydobycia soli w Polsce oraz historią kopalni. W czasie wolnym korzystali z boiska, placu zabaw oraz sali tanecznej. Różne formy aktywności oraz nocleg w komorach solnych miały walor zdrowotny, bowiem odbywały się w miejscu o szczególnym mikroklimacie.

fot. Sylwia i Jarosław Zakrzewscy

fot. Beata Rynkar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545