Konkurs na mem czytelniczy

Z okazji DNIA KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH biblioteka szkolna ogłasza ,,KONKURS NA MEM CZYTELNICZY”.

Jest on skierowany do  uczniów klas IV-VIII.  Celem konkursu jest popularyzacja  biblioteki, książek i czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz pobudzenie aktywności twórczej w dziedzinie sztuk wizualnych.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu mema internetowego zawierającego informacje  w formie grafiki, obrazów i zadań związanych z biblioteką i czytaniem. Mem nie powinien zawierać treści obraźliwych i wulgaryzmów. W tworzeniu memów można korzystać z generatorów memów i źródeł z wolną licencją.

Prace konkursowe należy przynieść do biblioteki szkolnej do dnia 19 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Bernadetta Rynkar i Magdalena Sowa-Hebda