Konkurs plastyczny „Uchodźca moimi oczami”

Konkurs plastyczny „Uchodźca moimi oczami”

W konkursie plastycznym „Uchodźca moimi oczami” wzięła udział duża grupa uczniów z naszej szkoły. Przygotowane prace charakteryzowały się starannością wykonania, pomysłowością i trafnym ujęciem tematu. Jury, w którego skład weszli p. dyrektor Adam Wojerz, nauczyciel plastyki Adrianna Wicher, wychowawca świetlicy p. Edyta Sułkowska oraz koordynator projektu p. Marzena Żmuda miało ogromny problem z wyłonieniem zwycięzców. W toku gorących debat udało się wybrać najlepsze prace, a oto ich autorzy:
Wśród uczniów klas siódmych i szóstych:
pierwsze miejsce
Emilia Szumlańska kl VIb
Oliwia Prusak kl VIc
drugie miejsce
Wiktoria Osmańska kl VIc
Tomasza Kajmowicz kl VIb
trzecie miejsce
Julia Przybyłek kl VI b
Julia Tabiś kl VI c
Wśród uczniów innych klas :
pierwsze miejsce:
Julia Burda klasa Vb
drugie miejsce
Julia Śledz kl V b
trzecie miejsce
Oliwia Malec V b
Wyróżnienia zdobyli:
Chris Sierpniak kl VII b , Bartosz Bogucki kl VI c, Martyna Batko kl VI b, Monika Sierpniak kl VI c, Paulina Wieleba kl VI b, Natalia Wójcik kl VII b, Jakub Gacek kl V b

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545