Dnia 22 listopada 2019r. w naszej szkole odbyła się IV edycja

KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Wierni Bogu i Ojczyźnie

Jury w składzie: Krystyna Przybyło, Leszek Ignasik, Tomasz A. Żak (przew. Jury) wysłuchało prezentacji 9 uczestników Konkursu, reprezentujących dwie kategorie konkursowe – szkoły podstawowe i szkoły średnie. Po naradzie Jury podjęło następujący werdykt:

Kategoria szkół podstawowych

1 Miejsce – Julia Ciukało (Szkoła Podstawowa Nr 18 w Tarnowie)

2 Miejsce – Małgorzata Brożek (Szkoła Podstawowa Nr 24 w Tarnowie)

3 Miejsce ex aequo – Anna Kuczyńska (Szkoła Podstawowa Nr 18 w Tarnowie) i Paulina Nowak (Szkoła Podstawowa Nr 1 w Tarnowie)

Kategoria szkół średnich

1 Miejsce – Magdalena Zych (Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie)

2 Miejsce – Joanna Michoń (Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie)

Ponadto przyznano też Nagrodę Specjalną Przewodniczącego Jury dla wyróżniającego się nauczyciela przygotowującego uczniów do sztuki recytatorskiej. Nagrodę otrzymała:

Agnieszka Borowiecka (Szkoła Podstawowa Nr 18)

Prace Jury wspierała prowadząca sekretariat Konkursu, pani Bernadetta Rynkar. Słowo wstępne wygłosił dyr. SP 1, pan Adam Kieroński, który również brał udział we wręczaniu uczestnikom okolicznościowych nagród i dyplomów.

Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców – Dziękujemy.

Należy dodać, że już tradycyjnie współorganizatorem Konkursu był Teatr Nie Teraz.

Krótka relacja  dostępna TUTAJ