„Korona dla Matki Bożej”

„Korona dla Matki Bożej”

Uczniowie klas czwartych i piątych wzięli udział w konkursie pod hasłem „Korona dla Matki Bożej”.

Tytuł „Laureata” konkursu otrzymali uczniowie:

  • Izabella Łabno kl. 4b
  • Damian Durdek kl. 4c
  • Karol Sadko kl. 5a
  • Mateusz Kunecki kl. 5a
  • Natasza Lesiak kl. 5c
  • Amelia Ściuk kl. 5a

Wyróżnienia otrzymali uczniowie:

Emilia Garlica kl. 4a, Aleksandra Rybicka kl. 4b, Nataniel Sałahub kl. 4b, Marcel Jaworski kl. 4c, Jakub Ludwa kl. 5a, Wiktoria Łoboda kl. 5a, Milena Czabańska kl. 5b,Wiktoria Kosińska kl. 5c, Monika Gniewek kl. 5c.

Małgorzata Jaśkowiec  

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545