KREATYWNA PRZERWA TANECZNA

KREATYWNA PRZERWA TANECZNA

Listopadowa przerwa taneczna na sali gimnastycznej jak zwykle cieszyła się wśród uczestników dużym zainteresowaniem. Taniec, ruch i dobra zabawa, to jest nasza wspólna sprawa. Koordynatorami przerwy tanecznej byli: Pan Adam Kieroński, Pani Beata Wyroba oraz Pani Magdalena Szpunar, jak również wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Uczniowie tańczą KOWBOJKĘ.
Uczniowie podczas tanecznej przerwy tańczą MAKARENĘ
Uczniowie wykonują taniec CHOCOLATE
Uczniowie podczas wesołego i żywiołowego tańca BELGIJKI

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545