Święta godne, a nie głodne

Święta godne, a nie głodne

Uczniowie naszej szkoły lubią pomagać, dlatego chętnie włączają się w akcje charytatywne. W piątek i sobotę (24 i 25 listopada) zbierali żywność dla potrzebujących.

Była to już 27. edycja Świątecznej Zbiórki Żywności, która ma na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Tym razem w supermarkecie „Lidl” nasi uczniowie zbierali produkty z długim terminem przydatności, takie jak: mąka, makaron, ryż, kasza, konserwy, przetwory owocowe i warzywne, a także słodycze. 

fot. Anna Janus, Renata Brzezińska, Beata Karpała i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545