Kurs „Innovative Approaches to Teaching” w Pradze

Kurs „Innovative Approaches to Teaching” w Pradze

Trzech nauczycieli z naszej szkoły – pani Renata Brzezińska, pani Beata Rynkar i pan wicedyrektor  Krzysztof Molczyk – wzięło udział w kursie zatytułowanym „Innovative approaches to teaching” czyli innowacyjne podejście do nauczania. Szkolenie, w ramach projektu Erasmus+, odbyło się w Pradze, w dniach 23-27 października 2023 r. 

Kurs składał się z części teoretycznej oraz praktycznej i obejmował zagadnienia dotyczące krytycznego i kreatywnego myślenia, zastosowania technik, narzędzi i aplikacji internetowych w edukacji, uczenia opartego na zadaniach, poszukiwaniach, informacji zwrotnej i współczesnych trendów w ocenianiu.

Popołudniowy czas wolny spędzaliśmy odkrywając piękno Pragi, zwiedzając słynne zabytki czeskiej stolicy.

Na zakończenie kursu otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia szkolenia. Nabyte umiejętności zamierzamy wykorzystać w naszej pracy w szkole.

Beata Rynkar, Renata Brzezińska, Krzysztof Molczyk

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545