Międzynarodowy Dzień LEGO

28 stycznia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień LEGO. Z tej okazji p. Magdalena Szpunar zaproponowała uczniom, aby stworzyli budowlę z klocków LEGO, sfotografowali ją, a także napisali o niej.

„Lubimy budować klocki lego ponieważ można z nich zbudować wszystko. Budowanie odpręża i rozwija wyobraźnię. Polecamy taką zabawę wszystkim dzieciom oraz dorosłym. Można wspólnie miło spędzić czas”.

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

• Zapoznajcie się ze wspaniałymi zdjęciami budowli, które zostały wykonane w dniach 28.01 – 04.02 i wraz z opisami przysłane przez uczniów klas I-VIII.
  • Zobaczcie, co było najtrudniejsze podczas ich budowania.
  • Przekonajcie się, dlaczego warto budować z klocków LEGO – tutaj

prace uczniów klas I:

prace uczniów klas II:

prace uczniów klas III:

prace uczniów klas IV:

prace uczniów klas V:

prace uczniów klas VI:

prace uczniów klas VII:

prace uczniów klas VIII:

Opracowanie: Magdalena Szpunar we współpracy z wychowawcami poszczególnych klas oraz p. Sylwią Szafarz-Zakrzewską