Mistrzostwa Tarnowa w piłce nożnej dziewcząt

Mistrzostwa Tarnowa w piłce nożnej dziewcząt

21 października dziewczęta naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Tarnowa w halowej piłce nożnej. W grupie reprezentantki naszego Gimnazjum uległy jedynie późniejszym tryumfatorkom z Gimnazjum nr 2, wygrywając pozostałe mecze. W dalszej rywalizacji pokonaliśmy Gimnazjum nr 11 i zremisowaliśmy z Gimnazjum nr 4, co pozwoliło cieszyć się ze srebrnego medalu! Skład naszych sreberek:
Kinga Kwiek
Julia Wardzała
Klaudia Jabłońska
Wiktoria Czarnik
Milena Latuszek
Martyna Łaś
Oliwia Robak
Nadia Wawrzon

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545