Oferty szkół ponadpodstawowych dla uczniów klas VIII

Oferty szkół ponadpodstawowych dla uczniów klas VIII

Ósmoklasisto!!! Przykładem roku ubiegłego wychodząc na przeciw prośbom szkół ponadpodstawowych w zakładce ÓSMOKLASISTO! będziemy sukcesywnie zamieszczać informacje związane z rekrutacją i egzaminem ósmoklasisty. Przekazywane informacje będą dotyczyć działań jakie podejmują szkoły średnie oraz zasad rekrutacji do tych szkół.

Zapraszamy do lektury!!!

Zapraszamy do zapoznania się z planem naboru do szkół ponadpodstawowych w Tarnowie w roku szkolnym 2022/2023: LICEUM, TECHNIKUM, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Mościcka Giełda Szkół Ponadpodstawowych – ulotka

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545