Organizacja nauki po feriach

Organizacja nauki po feriach

Szanowni Państwo!

Od poniedziałku, 18 stycznia 2021 r.  uczniowie klas I-III szkół podstawowych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym.  

W okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom, opracowane zostały wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas.

Informujemy, iż zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji opublikowanym na stronie szkoły, wejście na teren szkoły będzie możliwe tylko przez budynek A ( stary budynek ).

 Rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły (szatnia) oraz w przestrzeni publicznej – zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. 

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych kontynuują naukę w formie zdalnej.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545