Wspieramy budowę szkoły w Beninie

Wspieramy budowę szkoły w Beninie

W niedzielę, 10.01.2021 r. wolontariusze Szkolnego Koła Caritas działającego w naszej szkole włączyli się wraz z Niepubliczną SP w Tarnowie w zbiórkę charytatywną „CEGIEŁKA NA MISJE” przed kościołem parafialnym pw. Świętej Rodziny. Zebrane fundusze zostaną w całości przekazane na ręce Księdza Pawła Jakóba z przeznaczeniem na budowę katolickiej szkoły w Beninie w Afryce, skąd ksiądz misjonarz przyjechał głosić kazania misyjne.

Pragniemy serdecznie podziękować wolontariuszom za udział w tej szlachetnej akcji, tj.:

  • z klasy VIII a – Emilii Milówce, Paulinie  Bromilskiej i Dawidowi Orzechowi,
  • z klasy VIII b – Aleksandrze Laskowskiej i Julii Przybyłek,
  • z klasy VIII c – Natalii Grucy i Monice Sierpniak.

Opiekun SKC: mgr Magdalena Szpunar

Asystent SKC: ks. Dominik  Palkij

Skip to content