PODSUMOWANIE WIELKANOCNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI 2024

PODSUMOWANIE WIELKANOCNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI 2024

W okresie od 4 do 26 marca 2024r. prowadziliśmy w naszej szkole Wielkanocną Zbiórkę Żywności. Zbiórka odbywa się we współpracy z Centrum Usług Społecznych w Tarnowie, które wspiera osoby znajdujące się trudnej sytuacji życiowej. Udało się zebrać żywność o długim terminie przydatności (ryż, kaszę, makarony, konserwy mięsne i rybne, kawy, herbaty, cukier). Dary te zostały przekazane w dniu 27 marca dla podopiecznych CUS w Tarnowie.

Zobacz relację z Podsumowania wielkanocnej zbiórki darów z CUS w Tarnowie –link do relacji.

Opracowanie: Opiekun SKW- Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545