„Poetyckie powitanie wiosny”

Dnia 19 kwietnia został rozstrzygnięty zorganizowany przez wychowawców świetlicy konkurs ”Poetyckie powitanie wiosny”.

Celem konkursu było zainteresowanie najmłodszych uczniów pięknem poezji i zmieniającej się wiosną przyrody.

Zadaniem uczniów było wybrać dowolny wiersz o wiośnie, nauczyć się go na pamięć i wyrecytować przed komisją konkursową.

Zwyciężczynią naszego konkursu została Liwia Joniec z klasy II A, która pięknie wyrecytowała wiersz w języku angielskim ”Spring” i otrzymała nagrodę.

GRATULUJEMY !!!

Małgorzata Fal