Półkolonia letnia 2020

Półkolonia letnia 2020

Dyrekcja Szkoły informuje, że półkolonia letnia zostanie zorganizowana

w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie w terminie: 13 lipca – 24 lipca 2020 r.

Odpłatność rodziców za udział jednego dziecka w turnusie wynosić będzie 485 zł. 

Dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny obowiązuje odpłatność w wysokości mniejszej o 10% od podstawowej odpłatności.

Rejestrowanie wniosków odbędzie się drogą elektroniczną

Półkolonie przeznaczone są dla uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych (w pierwszej kolejności, tj. w rejestracji elektronicznej przyjmowani będą uczniowie klas od I do VI),  którzy posiadają adres zamieszkania na terenie miasta Tarnowa lub uczęszczają do szkoły mającej siedzibę na terenie miasta Tarnowa. W miarę wolnych miejsc przyjmowani będą uczniowie, którzy nie zostali zapisani w rejestracji elektronicznej oraz uczniowie klas od VII do VIII, którzy posiadają adres zamieszkania na terenie miasta Tarnowa lub uczęszczają do szkoły mającej siedzibę na terenie miasta Tarnowa.

Organizatorzy zapewniają opiekę w godz. 700 – 1600, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz atrakcyjny program zajęć.

ZARZĄDZENIE NR 88/2020 PREZYDENTA MIASTA TARNOWA

z dnia 28 lutego 2020 r.

w sprawie ustalenia Regulaminu naboru uczestników i ogólnych zasad organizacji w roku 2020 półkolonii
w szkołach prowadzonych przez Gminę Miasta Tarnowa.

Rejestracja kandydatów na uczestników półkolonii, o których mowa w ust. 2 pkt a, odbywać się będzie za pomocą systemu elektronicznego „System VEdukacja Nabór: Półkolonie”, dostępnego na stronie http://edunet.tarnow.pl/pl/sp_wyp/sp_wyp/polkolonie w terminie od godziny 8.00
w dniu 19 marca 2020 r. do godziny 15.00 w dniu 23 marca 2020

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545