Praca uczniów w projekcie Erasmus+ w zakresie preorientacji zawodowej

Praca uczniów w projekcie Erasmus+ w zakresie preorientacji zawodowej

Pod kierunkiem doradcy zawodowego p. Magdaleny Szpunar powstały prezentacje multimedialne na temat zawodów specyficznych dla krajów partnerskich projektu. Uczniowie opisali i wzbogacili zdjęciami przedstawienia takich zawodów jak wytwórca olejków różanych (Bułgaria), makaronów (Włochy) czy handlarz uliczny (Turcja). W ciekawy sposób przedstawili zawody unikalne i charakterystyczne tylko dla danego kraju.

Zobacz prace uczniów:

Marzena Żmuda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545