REJONOWE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO „O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI”

REJONOWE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO „O PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI”

W dniu 4 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Eliminacjach Rejonowych XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „O Pierścień Świętej Kingi”. Pięknie reprezentowali naszą szkołę:

  • klasy 1-3: Natalia Śledź oraz Szymon Piekarz,
  • klasy 4-6: Zuzanna Zając oraz Anna Zakrzewska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Małgorzata Jaśkowiec i Magdalena Kossoń

fot. Małgorzata Jaśkowiec

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545